Rendőrség 49. heti hírlevele

A Békés Megyei Rendőr-főkapitányság „Bűnmegelőzési tanácsok a karácsonyi bevásárlás időszakára, zseblopások megelőzésére, magára hagyott lakások védelme, trükkös lopások megelőzése” című, illetve a drogprevenciós összekötők elérhetőségeit bemutató tájékoztató anyaga.

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató