Rendszeres gyermekvédelmi kedvezmény

Értesítjük, hogy 2021. 08. 25. napján (szerdán) 13-15 óra között kerül sor a rendszeres gyermekvédelmi kedvezményre való jogosultság fennállása esetén járó pénzbeli támogatás kifizetésére. Kérném, hogy a személyi igazolványt és a lakcímkártyát hozza magával.

Helye: Polgármesteri Hivatal házipénztára

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató