Települési ügysegéd

Tájékoztatjuk a lakosságot, hogy a települési ügysegédek ismételten megkezdhetik a kitelepüléseiket. Ennek értelmében a Gyulai Járási Hivatal ügysegédje minden héten szerdán 8-16 óra között várja az ügyfeleket a Polgármester Hivatalban.

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató