Út, járda beszennyezés

Kedves kétegyházi Lakosok!

Több nagyon fontos bejelentés érkezett út, járda beszennyezésére vonatkozóan. A folyamatban lévő ügyekről személyiségi jogokra alapozva nem, de név nélkül, általános tájékoztatást nyújthatok Önöknek.

Január óta járda és közút beszennyezése ügyében 25.000.- Ft, majd további 75.000.- Ft összegű bírságot róttam ki, az előbbi – meg nem fizetés miatt – közadók módjára kerül végrehajtásra, azaz jövedelemből, támogatásból levonható.

Természetesen más szabálytalanságok esetén is eljárunk.

dr. Medgyaszai László jegyző

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató