Felhívás!

A Békés Megyei Kormányhivatal Gyulai Járási Hivatal Járási Állategészségügyi és Élelmiszer-ellenőrző Hivatala 2013. március 30-tól 2013. április 14-ig ebzárlatot és legeltetési tilalmat rendel el Kétegyháza teljes közigazgatási területére. Ezen idő alatt a vadon élő rókák veszettség elleni csalétkes immunizálása történik.

Kalcsó Istvánné polgármester

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató