Keti hulladék égetés

Kedves kétegyházi Lakosok!

Engedjék meg, hogy emlékeztessem Önöket, hogy 2021. január 1. napjától Magyarország teljes területén tilos a kerti hulladék égetése.

Feladatunk lesz a szigorú ellenőrzés, így kérem fordítsanak kiemelt figyelmet a rendelkezések betartására.

dr. Medgyaszai László

jegyző

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató