Ingatlan értékesítés

Tisztelt Érdeklődők!

Kétegyháza Nagyközség Képviselő-testülete megvételre ajánlja a volt Mezőgép telephelyét, az épülettel és a körülötte lévő telekkel egyetemben, 8 millió forintos irányáron. Az ajánlatok zárt borítékban történő benyújtásának határideje 2020. november 20. 12.00.

Az értékesítés versenytárgyaláson történik.                     

Az ajánlatban meg kell jelölni a hasznosítás célját, annak fenntarthatóságát és a kínált árat.

Dr. Rákócziné Tripon Emese

polgármester

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató