Értékpapír forgalmazási tevékenység

Engedje meg, hogy tisztelettel meghívjuk és röviden tájékoztassuk Önt a Magyar Államkincstár által forgalmazott állampapírokról és a Kincstár értékpapír-forgalmazási tevékenységéről. Az előadást a Polgármesteri Hivatal (Kétegyháza, Fő tér 9.) tanácskozótermében tartjuk 2013. március 21-én 10 órai kezdettel.

Teljes anyag letöltése.

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató