Vegyszeres gyomirtás

Tisztelt Lakosság!

Felhívjuk figyelmüket, hogy a MÁV Zrt. a Szeged által kezelt közforgalmú vasútvonalakon, a kapcsolódó ipar, valamint vontató vágányokon, rakodó területeken és telephelyeken vegyszeres gyomirtást végeztet 2020. április 15. napján szerdán, amely Kétegyháza bel (érintett területtel határos ingatlanon tartózkodókat) és külterületét is érinti. Kérem tájékoztatásom szíves tudomásul vételét.

dr. Medgyaszai László jegyző

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató