Tisztelt kétegyházi Lakosok!

Településünkön SENKI és semmilyen szervezet vagy szolgáltató számára nem engedélyezett a házaló tevékenység! Kérem, ne engedjenek be otthonaikba ilyen személyt vagy személyeket, ne adjanak át nekik készpénzt.

Amennyiben ilyennel találkoznak, jelezzék Hivatalunknak vagy értesítsék a rendőrséget.

Dr. Medgyaszai László

jegyző

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató