Meghívó

Erdős Norberta Békés Megyei Kormányhivatalt vezető kormánymegbízott részt vesz és beszédet mond a ?Megváltozott munkaképességű emberek rehabilitációjának és foglalkoztatásának elősegítése? c. konferencián (kiemelt TÁMOP-projekt). A konferenciát sajtótájékoztató előzi meg, amelynek szereplői a kormánymegbízotton kívül: Tatosné Takács Andreafőigazgató-helyettes (Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal) és Herczeg Tamás polgármesteri tanácsnok (Békéscsaba Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal).

 

A sajtótájékoztató időpontja: 2014. április 24., csütörtök, 10.30-tól 11 óráig

A sajtótájékoztató helyszíne: Csabagyöngye Kulturális Központ, 5600 Békéscsaba, Széchenyi utca 4.

A konferencia kezdési időpontja: 2014. április 24., csütörtök, 11 óra

A konferencia helyszíne: Csabagyöngye Kulturális Központ, 5600 Békéscsaba, Széchenyi utca 4.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató