Meghívó

A Békés Megyei Kormányhivatal tisztelettel meghívja Önt ?A JÖVŐ BIZTONSÁGA?oktatási mintaprogram nyitó rendezvényére

A rendezvény helye: Gyomaendrődi Járási Hivatal díszterme (Gyomaendrőd, Szabadság tér 1.) 

Időpontja: 2014. március 10. (hétfő) 13.00 óra 

 

A Békés Megyei Kormányhivatal, a Klebelsberg Intézményfenntartó Központ Gyomaendrődi Tankerületi Igazgatóságával és a Magyar Pénzügyi ? Gazdasági Ellenőrök Közhasznú Egyesülete (MPGEKE) Társadalombiztosítási Ellenőrzési Szakosztályával együttműködve egy oktatási mintaprogramot kíván megvalósítani, amelynek a célja, hogy a végzős középiskolások számára a legfontosabb társadalombiztosítási ismereteket átadja. 

A mintaprogram a Gyomaendrődi Járási Hivatal támogatásával és a Békés Megyei Kormányhivatal Nyugdíjbiztosítási Igazgatósága, mint a program kidolgozásában közreműködő szakigazgatási szerv részvételével Gyomaendrődön, a Kner Imre Gimnáziumban valósul meg elsőként, ennek megnyitó rendezvényére várjuk Önt és minden kedves érdeklődőt.

 

Program:

A mintaprogram megnyitása - Andó Ágnes hivatalvezető, Gyomaendrődi Járási Hivatal

 

Köszöntő ? Dankó Béla, országgyűlési képviselő

 

A program helye az oktatásban ? Kepenyes András mb. igazgató, Klebelsberg Intézményfenntartó Központ Gyomaendrődi Tankerülete

 

A mintaprogram bemutatása - Dávid Ferenc elnök, MPGEKE Társadalombiztosítási Ellenőrzési Szakosztálya

 

Zárszó ? Tóth Ferenc mb. igazgató, Kner Imre Gimnázium és Kollégium

 

A rendezvény 13.45-kor sajtótájékoztatóval zárul, amelyre hívjuk és várjuk a médiumok tisztelt képviselőit!

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató