Meghívó

Erdős Norberta Békés Megyei Kormányhivatalt vezető kormánymegbízott, országgyűlési képviselő részt vesz és köszöntőt mond a Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság Békés Megyei Kirendeltsége és a Békés Megyei Hajnal István Szociális Szolgáltató Centrum ünnepségén, amelyet a felújított helyiségek és új eszközök birtokba vételének apropóján tartanak. Az eseményen ? mások mellett ? jelen lesz és beszédet mond Gara Ágnesa Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság Békés Megyei Kirendeltsége igazgatója, és Dankó Béla országgyűlési képviselő.

A 2014. első negyedévében befejeződő beszerzések és beruházások nem mindennapi minőségi változást jelentenek az intézmény életében, ezért kérjük a médiumok munkatársait, tudósítsanak a rendezvényről.

 

A rendezvény helyszíne: Békés Megyei Hajnal István Szociális Szolgáltató Centrum, 5630 Békés, Farkas Gy. u. 2.

A rendezvény időpontja: 2014. március 5., szerda, 10 óra

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató