ELEKTRONIKAI HULLADÉKGYŰJTÉS

Tisztelt Kétegyháziak!

A lakosság igényeit figyelembe véve lesz újra elektronikai hulladékgyűjtés, 2023. március 20. - 2023. április 05. között, a Szent Imre u. 4. sz. alatt munkaidőben 8-16 óráig. A lakossági elektronikai hulladékok gyűjtése keretében az alább felsorolt, a háztartásokban használt berendezések leadása történhet:

  • nagy háztartási gépek (pl.: mosógép, hűtőgép, porszívó stb.)
  • kis háztartási gépek (pl.: vasaló, kávéfőző, hajszárító, ventilátor stb.)
  • számítástechnikai berendezések (pl.: számítógép, telefon, fénymásoló stb.)
  • szórakoztató elektronikai cikkek (pl.: tv, rádió, hi-fi torony, magnó, játékkonzolok stb.
  • barkácsgépek (pl.: fúrógép, sarokköszörű, elektromos fűnyíró stb.)
  • orvosi berendezés (pl.: vérnyomásmérő stb.)
  • világítástechnikai berendezések (pl. lámpatestek)
  • autóelektronikai berendezéske

A következő hulladékokat nem tudjuk átvenni, feldolgozni: orvostechnikai eszközök, földfém kábel, ipari alu-kábel, radioaktív berendezések, fénycsövek, toner patron, napelem.

ÓVJUK, VÉDJÜK KÖRNYEZETÜNKET! Éljen Mindenki a lehetőséggel!

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató