Forgalmirend-változás

Tájékoztatjuk a lakosságot, hogy 2022. december 1-től  - lakossági igények alapján -  a Batthyány és Márki Sándor utca, illetve a Batthyány és  Bocskai utca kereszteződéseknél forgalmi rend változás lép életbe.

December 1-től a Batthyány utca nem lesz kiemelve, azaz a Batthyány utca felől kell a Márki utca és a Bocskai utca felé haladva elsőbbséget adni.

Ne a megszokott rutinból vezessenek, legyenek körültekintőek! Vezessenek óvatosan!

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató