FELHÍVÁS KÉPZÉSBEN VALÓ RÉSZVÉTELRE!

Munkaerőpiacra felkészítő kompetencia-fejlesztő program 120 órás képzést indítunk alacsony iskolai végzettségűek és munkanélküliek részére. A KÉPZÉSBEN RÉSZVEVŐK MEGÉLHETÉSI TÁMOGATÁST KAPNAK!

Bővebb tájékoztatást a helyszínen adunk. A személyes okmányokat mindenki hozza magával!

Időpont: 2021. november 15. (hétfő) 10.00 ÓRA

HELYE: Művelődési Ház 5741 Kétegyháza Fő tér 4.

Üdvözlettel: Baloghné Nagy Ágnes tanácsadó

Társadalmi Esélyteremtési Főigazgatóság

EFOP-3.7.1 „Aktívan a tudásért”

5600 Békéscsaba, Kétegyházi út 1.

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.