Szálláslehetőségek településünkön

KultúrÉlet Vendégháza

Egy hangulatosan kialakított modern szoba, amerikai konyhával, étkezővel, külön wc-vel és tusolóval valamint a hozzátartozó nagy terasszal, parkolási lehetősséggel vehető igénybe. Továbbá az udvaron sátorozási lehetőség (saját sátrakban), és a vendégek elszállásolására alkalmassá tett pajta áll rendelkezésre (saját hálózsákban). A házban kényelmesen két fő és két gyermek fér el. A pajtában nyolc fő számára biztosított a szállás, míg a sátorral érkezőknek szinte korlátlanok a lehetőségeik.

Kétegyháza, Széchenyi u. 46., tel.: 06 30 4118693

Szálláslehetőség Kétegyházai Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium Kollégiumban

A Békés Megyei Harruckern János Közoktatási Intézmény kétegyházi diákszállója, kollégiuma, tanszállója, apartman szobái és vendéglakásai az Almásy uradalmi kastélyhoz tartozó 14 hektáros ősparkban találhatóak. A festői környezet kiváló lehetőség a kikapcsolódásra, pihenésre, de alkalmas nagy létszámú táborok lebonyolítására is 300 főig. A kollégiumi szobákhoz közös vizesblokkok tartoznak, a tanszálló szobái, az apartman és a vendéglakások önálló tusolóval, wc-vel rendelkeznek. Az intézményhez saját sportcsarnok, kultúrhelységek, és ebédlő tartozik.

H-5741 Kétegyháza, Gyulai u. 6.

Szállás.HU