Polgármesteri Hivatal

Nagyközségi Önkormányzat Polgármesteri Hivatal

H-5741 Kétegyháza, Fő tér 9.
Tel./Fax.: 06 66 250 122
Jegyző: dr. Medgyaszai László

Szervezeti egység, ügyintézők elérhetőségei

Hivatal ügyfélfogadása:

Hétfő: 07:30 - 16:00
Kedd: 07:30 - 12:00
Szerda: 07:30 - 16:00
Csütörtök: ügyfélmentes nap
Péntek: 07:30 - 12:00

Kétegyháza Nagyközség Képviselő-testülete és szerveinek Szervezeti és Működési Szabályzata.

Név Beosztás Munkakör Mellék Email
Abrudán Andrea köztisztviselő igazgatási csoportvezető, szociális ügyek, anyakönyvi ügyek 136 This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Molnár Jánosné köztisztviselő pénztár, kisebbségi pénztárak kezelése, szabálysértés, vagyongazdálkodás 139 This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Mészáros Nikoletta köztisztviselő pénzügy, könyvelés 141
Dr. Rákócziné Tripon Emese Mária társadalmi megbízatású alpolgármesterként pályázatírás 114 This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Tóthné Lelóczki Andrea köztisztviselő titkársági feladatok, hirdetmények: föld, ingatlan 112 This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Wittmann Attila köztisztviselő építési-, bontási-, telekosztási-, csatorna-, víz-, közterületi-, út-, fakivágás, köztisztasági, és panaszügyek 130 This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.