Polgármesteri Hivatal

Nagyközségi Önkormányzat Polgármesteri Hivatal

H-5741 Kétegyháza, Fő tér 9.
Tel./Fax.: 06 66 250 122
Jegyző: dr. Medgyaszai László

Szervezeti egység, ügyintézők elérhetőségei

Hivatal ügyfélfogadása:

Hétfő: 07:30 - 16:00
Kedd: 07:30 - 12:00
Szerda: 07:30 - 16:00
Csütörtök: ügyfélmentes nap
Péntek: 07:30 - 12:00

Kétegyháza Nagyközség Képviselő-testülete és szerveinek Szervezeti és Működési Szabályzata.

Név Beosztás Munkakör Mellék Email
Abrudán Andrea köztisztviselő igazgatási csoportvezető, szociális ügyek, anyakönyvi ügyek 136 This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Molnár Jánosné köztisztviselő pénztár, kisebbségi pénztárak kezelése, szabálysértés, vagyongazdálkodás 139 This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Dr. Rákócziné Tripon Emese Mária társadalmi megbízatású alpolgármesterként pályázatírás 114 This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Tóthné Lelóczki Andrea köztisztviselő titkársági feladatok, hirdetmények: föld, ingatlan 112 This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Wittmann Attila köztisztviselő építési-, bontási-, telekosztási-, csatorna-, víz-, közterületi-, út-, fakivágás, köztisztasági, és panaszügyek 130 This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.