Felhívás

Kétegyháza Nagyközség Önkormányzata kialakította a Gyűjtemények házát a Dózsa u. 16. szám alatt.

A gyűjtemény kialakítása a Kétegyházi Lakosság adományaiból kerül berendezésre.

Tisztelettel kérem a Lakosságot, hogy a tulajdonukban lévő régi tárgyi emlékekből szíveskedjenek a helytörténeti gyűjtemény részére adományozni.

Szívesen fogadunk bármilyen használati tárgyat, textíliát, bútort, szakmai anyagot, neves személyek egyedi emlékeit, könyveket, régi képeket, hímzést, szőttest, edényeket, kerti szerszámokat, szakmák- mesterségek eszközeit.

A tárgyak átvétele a Polgármesteri Hivatal régi szárnyában történik, mely a Családsegítő felől közelíthető meg.

Az átadás-átvételről elismervényt adunk.

Határidő: 2014. március 31.

Kalcsó Istvánné polgármester