Tisztelt Kétegyházi Polgárok!

Az Doboz, Elek, Gyula, Kétegyháza, Lőkösháza, Sarkad térségében nemrégiben újonnan létrejött és helyi akciócsoport működtetésére területi jogosultságot szerzett egyesületünk bemutatkozó fórumot  tart, amelynek keretein belül várjuk azon civil szervezetek, vállalkozások és magánszemélyek megjelenését, akik a vidékfejlesztés témakörében érintettek. A fórum keretében várjuk azokat a javaslatokat, észrevételeket, amelyeket be tudunk építeni az előttünk álló uniós fejlesztési időszakba, térségi vidékfejlesztési stratégiánkba.

A fórum időpontja: 2015. október 28. szerda, du. 16 óra

A fórum helyszíne: Kétegyháza, Polgármesteri Hivatal nagyterme

Megjelenésükre számítok!

Alt Norbert elnök

Napkör Társadalmi Innovációs Egyesület

Image

A rendőrőrs körzeti megbízottjainak külön fogadóórája minden hónap első keddjén, szerdáján és csütörtökjén 13:00-14:00 óráig.

Szükség esetén a következő telefonszám hívható:

Kétegyháza, Szent Imre u. 39.